MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-11-2020 20:38   Güncelleme : 02-11-2020 20:41

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün bu sözlerine tepki yağdı: "Beyinsiz, gerizekalı halktan..."

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün bu sözlerine tepki yağdı: "Beyinsiz, gerizekalı halktan..."Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, İzmir'de meydana gelen depremden sonra saçını boyarken takipçilerinden tepki aldı. Murat Övünç de takipçilerine hakarette bulunarak, "Sizinle aynı ülkede nefes almak istemiyorum cahil halk" ifadelerini kullandı.  Kaynak: Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün bu sözlerine tepki yağdı: "Beyinsiz, gerizekalı halktan..."

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün bu sözlerine tepki yağdı:

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, İzmir'de meydana gelen depremden sonra saçını boyarken takipçilerinden tepki aldı. Övünç de takipçilerine, "Beyinsiz, gerizekalı halktan çok sıkıldım" diyerek hakarette bulundu.

Murat Övünç ayrıca İzmir depremine ilişkin de, "Allah'ın verdiği felakete karşı mı geliyorsunuz? Hayat devam ediyor, dangalaklar" şeklinde konuştu.

Beyinsiz, gerizekalı halktan çok sıkıldım. Sizinle aynı ülkede nefes almak istemiyorum cahil halk! ‘O kadar insan öldü, neden saçını boyatıyorsun’ diyorlar! Allah'ın verdiği felakete karşı mı geliyorsunuz? Hayat devam ediyor, dangalaklar!"

 

 

Kaynak: Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün bu sözlerine tepki yağdı: "Beyinsiz, gerizekalı halktan..." günboyu