GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-10-2020 06:03   Güncelleme : 23-10-2020 06:13

Sosyal medyada gündem oldu! Bu kadını izleyenler sinirden çıldırdı

22 Ekim 2020Sosyal medyada gündem oldu! Bu kadını izleyenler sinirden çıldırdıİnternetteki sokak röportajlarıyla bilinen Ahsen TV'nin mikrofonuna konuşan bir kadının sözleri gündem oldu. Konuşan kadın, "Şimdi evde 5 tane cep telefonu var. Hem lüksüm olsun, hem param bitmesin ne güzel muhabbet. Herkeste nimet azgınlığı var" diyor. Kaynak: Sosyal medyada gündem oldu! Bu kadını izleyenler sinirden çıldırdı

 Sosyal medyada gündem oldu! Bu kadını izleyenler sinirden çıldırdı

İnternetteki sokak röportajlarıyla bilinen Ahsen TV'nin mikrofonuna konuşan bir kadının ifadeleri sosyal medyada gündem oldu. Ekonomik durumla ilgili "Lüks yaşama, paran bitmez" diyen kadın, "Şimdi evde 5 tane cep telefonu var. Hem lüksüm olsun, hem param bitmesin ne güzel muhabbet. Herkeste nimet azgınlığı var. Şükretmezsek bizi daha kötü günler bekliyor" ifadelerini kullanıyor. 

Kadın videoda, "Eskiden çocuklarıma bir patates kızartması yapardım, gözüne bakardı yemek için. Şimdi on çeşit peynir, beş çeşit reçel, sucuk, salam, sosis 'ben ne yiyeceğim anne ya' zıkkım ye!" diyor. 

Bu video sosyal medyada gündem oldu; işte bazı sosyal medya kullanıcısının ilgili paylaşımları; 

ah1.jpgah2-001.jpgah3.jpg

Demet Akalın'ın sözü tartışmalara neden oldu: Demet Akalın'ın sözü tartışmalara neden oldu: "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor"

Kaynak: Sosyal medyada gündem oldu! Bu kadını izleyenler sinirden çıldırdı