SİYASET
Giriş Tarihi : 13-08-2020 16:43   Güncelleme : 14-08-2020 13:28

SOYLU ;İL BAŞKANLARINI COŞTURDU..

Erdoğan konuşurken Süleyman Soylu salonu böyle coşturduAKP genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya ile ilgili sözleri üzerine en önde oturan Süleyman Soylu bir anda ayağa kalkarak tüm salonu ayağa kaldırdı Kaynak: Erdoğan konuşurken Süleyman Soylu salonu böyle coşturdu

SOYLU ;İL BAŞKANLARINI  COŞTURDU..

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Muhalefete sert sözlerle yüklenen Erdoğan, Ayasofya'nın yeniden ibadete açılmasına da değindi. 

Erdoğan, "Ayasofya'yı Cuma Namazı ile yeniden ibadete açtık. Gençlik yıllarımızın bir rüyası olan bu hedef, yaptığımız mitinglerle Ayasofya'yı yeniden ibadete açılmasının milletimize, ümmete ve tüm insanlığa tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Bu rüyamızı gerçekleştirdiği için defalarca hamt ediyoruz. O Sultanahmet Meydanı buna şahit. 86 yıl sonra buranın tekrar ibadete açılmış olması bizler için mutlulukların en büyüğü.Bir diğer konu, özellikle Türk siyasetine ilk defa bizim kazandırdığımız bir geleneği devam ettirdik. Değerlendirme toplantımızı yaptık. 2 yıllık icraatları ana hatlarıyla paylaşma konusunda önemli bir fırsat oldu. Kurban Bayramımız tıpkı Ramazan Bayramı gibi koronavirüs salgını gölgesi altında buruk geçti" dedi. 

SOYLU'DAN HAMLE 

Kaynak: Erdoğan konuşurken Süleyman Soylu salonu böyle coşturdu Günboyu