SİYASET
Giriş Tarihi : 22-01-2021 10:00   Güncelleme : 23-01-2021 17:36

Süleyman Soylu'nun mesajı partiyi fena karıştırdı!

Süleyman Soylu'nun mesajı partiyi fena karıştırdı! AKP Genel Sekreter Yardımcısı Yasin Bölükbaşı'dan böyle yanıt geldiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medya hesabı üzerinden, annesine küfür eden kişinin serbest bırakılmasına tepki göstermişti. AKP Genel Sekreter Yardımcısı Yasin Bölükbaşı da sosyal medya hesabından, "Parti disiplini dava disiplinidir" diyerek Soylu'ya eleştiride bulundu. Kaynak: Süleyman Soylu'nun mesajı partiyi fena karıştırdı! AKP Genel Sekreter Yardımcısı Yasin Bölükbaşı'dan böyle yanıt geldi

Süleyman Soylu'nun mesajı partiyi fena karıştırdı!

whatsapp sharing button

messenger sharing button

email sharing button

A+A-

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Süleyman Soylu, annesi ile olduğu fotoğrafın altına küfürlü mesaj yazan bir kişinin serbest bırakılmasına sitem ederek "Bakan olsam ne yazar" ifadelerini kullanmıştı.

AKP Genel Sekreter Yardımcısı Yasin Bölükbaşı buna karşılık sosyal medya hesabından, "Parti disiplini dava disiplinidir. Biz böyle gördük böyle öğrendik. Bir telefon ötede olan kişilere meramını buradan anlatmaya kalkıyorsan niyetin sorgulanır" diyerek Soylu'ya göndermede bulundu.

AKP Genel Sekreter Yardımcısı'nın paylaşımı şöyle:

"Parti disiplini dava disiplinidir. Biz böyle gördük böyle öğrendik.

Bir telefon ötede olan kişilere meramını buradan anlatmaya kalkıyorsan niyetin sorgulanır."

yasin-bolukbasi1.pngyasin-bolukbasi2.png

SOYLU NE DEMİŞTİ?

İçişleri Bakan Süleyman Soylu, sosyal medyada annesi ile olan fotoğrafının altına küfür eden kişinin adli kontrol şartıyla serbest kaldığını belirterek, "Annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest" demişti. 

soylu-005.png

 

Kaynak: Süleyman Soylu'nun mesajı partiyi fena karıştırdı! AKP Genel Sekreter Yardımcısı Yasin Bölükbaşı'dan böyle yanıt geldi