MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-11-2021 18:45   Güncelleme : 14-11-2021 18:46

Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıldı Kaynak: Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıld

Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıldı Kaynak: Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıld

Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcı kimliği ile ön plana çıkan ve yaptığı doğa dostu paylaşımlarla beğeni toplayan Tuğba Özay, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlarla Sharon Stone'a benzetildi.

Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıld 226

Başrolünde oynadığı Temel İçgüdü filmi ile oyunculuk kariyerinde önemli bir adım atan Sharon Stone'un filmde yer alan sorgulama sahnesindeki görüntüleri akıllara kazınmıştı. Üzerinden yıllar geçse de sosyal medyada halen kendisinden söz ettiren ve yorumlarda da kendisine yer bulan o meşhur sorgulama sahnesi şimdi de Tuğba Özay'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıld 336

Geçtiğimiz akşam Bursa'da bir mekanda sahne alan Tuğba Özay, sahneye çıkmadan önce çekilmiş karelerini takipçileriyle paylaştı.

Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıld 446

Özay'ın derin yırtmaçlı sahne kıyafetiyle verdiği pozlar Sharon Stone'un Temel İçgüdü sahnesindeki görüntüleri akıllara getirdi.

Kaynak: Tuğba Özay'ın pozu 'Temel İçgüdü' filmine gönderme sayıld

AdminAdmin