GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2020 13:14   Güncelleme : 20-05-2020 13:04

UGD Başkanı Alparslan" Evlerimizden cep Telefonlarımızla Fener alayı yapıp ,İstiklal marşımızı Söyleyelim"

Uluslararası Gazeteciler ve İnternet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan"19 Mayıs 1919'da Türk milletininin umudu olarak Samsun'da başlatılan İstiklal Mücadelemizin 101. yıl dönümünü idrak ediyoruz.Buruk bir Bayram kutlaması yapıyoruz.Evlerimizden bu coşkuya destek için ışıklarımızı saat 22 de kapatıp Cep Telefonlarımızla Fener alayı yapıp ,İstiklal marşımızı Söleyelim"

UGD Başkanı Alparslan

Uluslararası Gazeteciler ve İnternet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınladı .Alparslan"19 Mayıs 1919'un 101. yıl dönümünün, milletimiz ve hassaten gençlerimiz için kutlu olmasını temenni ediyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz yol arkadaşları olmak üzere Milli Mücadele'ye ruh veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve hürmetle yad ediyorum.

Gençler, milli ve manevi değerlerimize sahip, çalışkan, vatanını, milletini seven bu ülkenin yarınları olarak; daha çok çalışmalı ve ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırmalısınız. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun"dedi

 

Görüntünün olası içeriği: nihat alparslan, ayakta, gökyüzü ve açık hava9 M

ETİKETLER:UGDULUSLARARASIGAZETECİLERDERNEĞİDYPBAŞKANINİHATALPARSLAN19 MAYISMESAJI