MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-06-2021 08:56   Güncelleme : 26-06-2021 16:48

Yalana Bak ..Bodrum'da Halk Plajlarından Para Alınıyormuş...

Bodrum sezonu açıldı. Havuz medyası Boş Durmuyor. Günaydın editörü Tansu Ceylan, ilçenin plajlarını dolaşıp giriş ücretleri ile ilgili yaptığı haberde Halk plajlarına Girişi 60TL Olarak Yazmış. İşin aslı Halk Plajlarına Girişler Ücretsiz. Plajların işletmesini Bodrum Belediyesi Yapıyor. Vatandaşlara Ücretsiz Kullandırıyor..

Yalana Bak ..Bodrum'da Halk Plajlarından Para Alınıyormuş...

HALK PALAJLARINDA PARA ALINIYOR  MUŞ..MUŞ...

İnternet Haberciler Editörü olarak ,sezonun açılması ile bir haftadır Bodrum'da gezi ve incelemeler yapıyordum.Özellikle Bodrum merkezde bulunan halk plajlarını gezdim.Bodrum Belediyesi bu plajları son derece iyi hale getirerek halka açmış.Hiç bir giriş ücreti ödemeden kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Belediye tarafından işletilen 34 adet kafe ve işletmede çok ucuz fiyatla faydalanabiliyorsunuz.Kafeler son derece lüks yapılmış.Vatandaşlar bu işletmelere çok büyük ilgi gösteriyorlar...

İŞTE ABARTILI BODRUM REPÖRTAJI 

 tatili herkesin hayali, ancak Bodrum'daki astronomik fiyatlar, her sezon tatilcileri korkutuyor. Bodrum'daki beach'lerde her gün manşetleri süsleyen lahmacun haberlerine farklı bir yorum getirmek için yola çıktım. Beach'te lahmacun yemek pek tarzım olmadığından hamburger ve ayran deneyimlerimle karşınızdayım.

Baştan belirtmek isterim ki, burada yazılanlar tamamen gerçek. İlk olarak Bodrum merkezindeki halk plajına girdim. Plaja giriş için 60 TL ödemek gerekiyor. Halk plajında hamburger 30 lira ayran 10 TL, toplamda 40 TL ödedim. Hamburger ekmeği ve köftesi dondurulmuş hazır etten... Ekmeği de fabrikasyondu. Ayran ise plastik kutudaki market ayranıydı. Buranın plajı kum değil çakıldı. Ortam epey kalabalıktı. Müşteri profili; güneşlenmeye ant içmiş hanımlar ile genç aşıklardan oluşuyordu.