SİYASET
Giriş Tarihi : 20-06-2020 14:16   Güncelleme : 20-06-2020 14:17

O vali özel alanda namaz kıldı, cemaat tepki gösterdiYerel seçimler sürecinde Ekrem İmamoğlu’nu VIP girişe kabul ettirmeyen dönemin Ordu Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli’nde gittiği camide kendisine özel saf tutturdu. Vali Yavuz'un bu hareketi büyük tepki çekti. Kaynak: O vali özel alanda namaz kıldı, cemaat tepki gösterdi

whatsapp sharing button

messenger sharing button

email sharing button

 

Ordu’da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu havalimanın VIP bölümüne almayan dönemin valisi Seddar Yavuz, Kocaeli’de gittiği Cuma namazı için kendisine özel saf tutturdu.

İzmir'de kargocu İzmir'de kargocu "terörü": Küfür etti, darp etti, elini kolunu sallayarak evine gitti

Ordu’dan Kocaeli Valiliği’ne atanan yeni Vali Seddar Yavuz bugün göreve başladı. İlk mesai gününde Cuma Namazı için İzmit’teki Fevziye Camii’ni giden Yavuz, kendisi için koruma ekibi tarafından cami içerisinde ayarlanan özel alana geçti.

TEPKİYLE KARŞILANDI

Sözcü’den Uğur Enç’in haberine göre; yurttaşlar, Vali Yavuz’un özel alanda namaz kılması tepkiyle karşılandı.

Seddar Yavuz, Ordu Valisi olduğu dönemde, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. Tekrarlanan İstanbul seçimlerinden önce Trabzon, Giresun ve Ordu’da bir dizi programa katılan Ekrem İmamoğlu, dönüşte Ordu-Giresun Havalimanı’nda VIP bölümünü kullanmak istemişti.

Kaynak: O vali özel alanda namaz kıldı, cemaat tepki gösterdi