SİYASET
Giriş Tarihi : 29-12-2020 07:47   Güncelleme : 29-12-2020 07:50

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tatlı dağıttığı fotoğrafta gözlerden kaçan detay!Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Üsküdar'daki cuma namazı çıkışında gazetecilere ve vatandaşlara tatlı dağıttığı sırada söyledikleriyle dikkat çekmişti. Ancak, o fotoğraftaki başka bir detay sosyal medyada çok konuşuldu. Kaynak: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tatlı dağıttığı fotoğrafta gözlerden kaçan detay!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışı gazeteci ve vatandaşlara tatlı dağıttı. Erdoğan'ın tatlı dağıttığı fotoğrafta dikkat çeken bir detay sosyal medya kullanıcıları tarafından fark edildi.

Haber ajansları ve siteler Erdoğan'ın, “Almam yok, size ciddi söylüyorum bununla beslenene Covid, movid bulaşmaz. Bununla beslenin Covid'den kurtulun” sözlerine odaklanırken Cumhurbaşkanı'nın korumaları gözden kaçtı.

Erdoğan’ın Üsküdar ziyareti sırasında korumalarının, Erdoğan'ın komşularının balkonuna çıkması sosyal medyada çok konuşuldu.

Otomatik silahlı ve çelik yelekli korumanın balkonda oturan teyzelerle birlikte Cumhurbaşkanını koruması büyük ilgi çekti.

İşte o detay:

koruma1.jpgkoruma2.jpg

Kaynak: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tatlı dağıttığı fotoğrafta gözlerden kaçan detay!