SİYASET
Giriş Tarihi : 13-01-2021 23:24   Güncelleme : 14-01-2021 20:21

Bahçeli'nin Erdoğan'ın arkasından yürüdüğü fotoğrafı MHP'lileri çok kızdırdı

Cumhur İttifakı'nın diğer ortağı olan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında yağmurda ıslanan Devlet Bahçeli, seçmeninden tepki çekti. Kaynak: Devlet Bahçeli'nin Erdoğan'ın arkasından yürüdüğü fotoğrafı MHP'lileri çok kızdırdı

 Bahçeli'nin Erdoğan'ın arkasından yürüdüğü fotoğrafı MHP'lileri çok kızdırdı

Cumhur İttifakı'nın diğer ortağı olan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arkasında yağmurda ıslanan Devlet Bahçeli, seçmeninden tepki çekti.

Son zamanlarda sık sık bir araya gelen AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ortaya çıkan fotoğrafı MHP seçmeninden tepki çekti.

Geçtiğimiz haftaki görüşmelerinden sonra ortaya çıkan fotoğrafta Erdoğan'ın şemsiye ile korunduğu, Bahçeli'nin ise Erdoğan'ın arkasından şemsiyesiz olarak yürüdüğü ve ıslandığı görüldü. Bahçeli'nin bu görüntüsü MHP seçmeninden tepki çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arkasında yağmurda ıslanan Devlet Bahçeli'nin fotoğrafı tepki çekti. Fotoğrafta Bahçeli', Erdoğan'ın arkasında bulunuyor. Bahçeli'nin ıslandığı Erdoğan'ın ise şemsiye ile korunduğu görülen o fotoğraf:

erdogan-003.png

Vergi uzmanı Ozan Bingöl açıkladı! Kısa çalışma ödeneğinden de vergi kesilecekVergi uzmanı Ozan Bingöl açıkladı! Kısa çalışma ödeneğinden de vergi kesilecek

Kaynak: Devlet Bahçeli'nin Erdoğan'ın arkasından yürüdüğü fotoğrafı MHP'lileri çok kızdırdı