GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 10:05   Güncelleme : 17-06-2021 07:39

Başkent kulislerinden gündeme bomba gibi düşen iddia! İktidar Sedat Peker’den ne istedi? Sedat Peker iktidardan ne istedi?

Başkent kulislerinden gündeme bomba gibi düşen iddia! İktidar Sedat Peker’den ne istedi? Sedat Peker iktidardan ne istedi?Günboyu kulis bilgilerini vermeye devam ediyor. Başkent’te gündeme bomba gibi düşen iddia ortalığı karıştıracak. Kaynak: Başkent kulislerinden gündeme bomba gibi düşen iddia! İktidar Sedat Peker’den ne istedi? Sedat Peker iktidardan ne istedi?

Başkent kulislerinden gündeme bomba gibi düşen iddia! İktidar Sedat Peker’den ne istedi? Sedat Peker iktidardan ne istedi?

Dün TBMM'de AKP grubu vardı.

Kulislerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine revizyonunu Meclis’in tatile girmesinden sonra yapacağı konuşuluyordu.

Çünkü bazı olayların soğuması Erdoğan’ın 14 Haziran günü NATO zirvesindeki ABD Başkanı Biden görüşmesinin sonuçları da kabine revizyonuna damgasını vuracak.

SEDAT PEKER İLE GÖRÜŞMELERE BAŞLANILDIĞI KONUŞULUYOR

TBMM kulislerinde 14 Hazirana kadar Sedat Peker 'in konuşmaması yönünde görüşmeler yapıldığı iddiaları konuşuluyordu.

Peker’e 14 Haziranda yapılacak görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı zor duruma sokacak durumların olmaması yönünde ikna çalışmaları devam ediyor.

Erdoğan ve ABD Başkanı Biden görüşmesi hem AKP’nin geleceğini hem de kabine revizyonunu etkileyecek.

Peker'in tek isteği Süleyman Soylu’nun görevden alınması.

Kaynak: Başkent kulislerinden gündeme bomba gibi düşen iddia! İktidar Sedat Peker’den ne istedi? Sedat Peker iktidardan ne istedi?