SPOR
Giriş Tarihi : 15-04-2020 20:01   Güncelleme : 15-04-2020 20:14

Fatih Terim'in korona virüs testi negatif çıktı Kaynak: Fatih Terim'in korona virüs testi negatif çıktı

Korona virüs tedavisi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, korona virüs tedavisi sonrası son durumunu Instagram canı yayınında paylaştı. Terim yapılan son korona virüs testinin negatif çıktığını açıkladı. Kaynak: Fatih Terim'in korona virüs testi negatif çıktı

Fatih Terim'in korona virüs testi negatif çıktı Kaynak: Fatih Terim'in korona virüs testi negatif çıktı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında korona virüs testinin negatif çıktığını ve plazma bağışı yapabileceğini söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yaklaşık 1 aydır mücadele ettiği korona virüsünü yendiğini Instagram’daki canlı yayında açıkladı.

Tedavi sürecinde kilo verdiği gözlenen Terim, “Virüsün tedavisinde fayda sağladığı söylenen plazma bağışı, yani donör olmam için, eğer kıymetli hekimlerimiz kriterleri sağladığını düşünürse, seve seve elimden geleni yapmaya hazırım. İnşallah böylece birkaç insanın hayatına dokunurum, bu da beni çok mutlu eder. Belki bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ancak yeni başlangıçlar için moral olacak. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadan, moralimizi yüksek tutacağız inşallah.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA GÖZÜNÜZ GİBİ BAKIN”

Hayatta her şeyin yeri doluyor, eksik veya tam olarak doluyor ama bir şekilde doluyor, tek bir şey dolmuyor, o da canımız. Kendimizi, sevdiklerimizi, etrafımızı korumak için bu işi ciddiye alın. Bana bir şey olmaz demeyip tüm korunma çözümlerini uygulamak lazım. Belki de en önemlisi, bizim için kendinden, ailesinden vazgeçmiş tüm sağlık çalışanlarımıza gözünüz gibi bakın. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sizleri sevgi ve özlemle kucaklıyorum.” şeklinde konuştu.

Fatih Terim 23 Mart Pazartesi günü gittiği hastanede test yapıldıktan sonra korona virüsüne yakalandığını öğrendi. Terim 30 Mart Pazartesi günü ise hastaneden taburcu edilip, evinde karantinaya alınmıştı.

Etiketler : , , ,

Fatih Terim'in korona virüs testi negatif çıktı