MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-02-2021 13:25   Güncelleme : 14-02-2021 13:25

Mustafa Sandal'ın eşi Emina Jahovic'den bomba iddia!

Eşi Emina Jahovic ayrıldığı eşi Mustafa Sandal hakkında konuştu. Jahovic, eski eşinin 25 bin liralık nafakayı 2 aydır ödemediğini iddia etti.  Kaynak: Mustafa Sandal'ın eşi Emina Jahovic'den bomba iddia!

Mustafa Sandal'ın eşi Emina Jahovic'den bomba iddia!

Emina ve Mustafa Sandal geçtiğimiz senelerde boşanmışlardı. Çiftin çocuklarının velayeti ise anne Emina Jahovic'e verildi. Jahovic eski eşini 25 bin liralık nafakayı 2 aydır ödemediği gerekçesi ile icraya vermiş, evine haciz memurları göndermişti. 

Posta'ya konuşan Jahovic, şunları söyledi:

"Adalet sistemi boşanan tarafların çocuklarının haklarını takip eder. İştirak nafakasına müdahale etmek beni aşmaktadır.''

''Çocuklarına yıllardır maddi destekte bulunmayan Mustafa Bey mağdur gösterilmiştir. Süre doğru değildir. Sıkıntıya giren birini affetmeyen imajını da asla kabul etmiyorum."

"YORUM YAPMAMAYI TERCİH EDİYORUM" 

"Emina, Yaman ve Yavuz ile karantina döneminde. Bu zor süreçte çocuklarımın annesiyle ilgili herhangi kötü bir şey söylemem söz konusu değil.'' 


''O yüzden yorum yapmamayı tercih ediyorum. Biz çocuklarımız için her koşulda ve her konuda uzlaşabilecek olgunluktayız."

Kaynak: Mustafa Sandal'ın eşi Emina Jahovic'den bomba iddia!