SİYASET
Giriş Tarihi : 27-02-2021 12:10   Güncelleme : 27-02-2021 22:18

Sarıgül'den AKP'li Bakan Çavuşoğlu'na Öğücü Sözler..

İttifak yapacak mı?  Mustafa Sarıgül'den  çarpıcı açıklamaTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül partisinin 'İktidara Hazırlık Merkezi' olarak adlandırdıkları il binasının açılışı için geldiği Antalya'da, açılış öncesinde bir otelde partililerle buluştu. Ardından partisinin il binası açılışını yapan Sarıgül, gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı. Kaynak: İttifak yapacak mı?  Mustafa Sarıgül'den  çarpıcı açıklama

Sarıgül'den   AKP'li Bakan Çavuşoğlu'na Öğücü  Sözler..

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasından pay almaya değil, büyük bir vatan sofrası kurmaya gidiyoruz. Mevcut hiç kimseyle ittifak yapmayacağız. İttifak yapmak isteyen partiler kendi oylarını gizlemek isteyenlerdir" dedi.

Partilerinin Atatürk'ün değerlerini koruyan, inançlara saygılı, üretimi destekleyen, alın teri ve emeği koruyan, hudut ve bayrak birliği diyen bir kitle partisi olduğunu söyleyen Sarıgül, “Antalya'nın ülke siyasetine kazandırdığı, kendisiyle uzun yıllar birlikte olduğumuz, kendisine karşı rakip olduğum ve çok az bir oyla genel başkanlığı kaybettiğim Deniz Baykal'ı saygıyla, sevgiyle ve hürmetle anıyorum. Sayın Baykal'a sağlık diliyorum. Biz rakiptik ama hiçbir zaman hasım olmadık. Dışişleri Bakanı olarak kendisini dikkatle izlediğimiz, bütün ülkelerle barış içerisinde olmamızı sağlayan Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na da saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İttifak yapacak mı?  Mustafa Sarıgül'den  çarpıcı açıklama Günboyu