GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2021 09:42   Güncelleme : 03-06-2021 21:18

Süleyman Soylu sorularıyla gazetecileri terletti: Kim kaç dakika konuştu?

Süleyman Soylu sorularıyla gazetecileri terletti: Kim kaç dakika konuştu?HaberTürk ekranlarında yayımlanan Açık ve Net'e konuk olan Süleyman Soylu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yayında bulunan gazetecilerin kaç dakika konuştuğu ortaya çıktı. Kaynak: Süleyman Soylu sorularıyla gazetecileri terletti: Kim kaç dakika konuştu?

Süleyman Soylu sorularıyla gazetecileri terletti: Kim kaç dakika konuştu?

HaberTürk ekranlarında yayımlanan Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net'e konuk olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Veyis Ateş, Merdan Yanardağ, İsmal Saymaz ve Mehmet Akif Ersoy'un sorularını yanıtladı. Yayında bulunan gazetecilerden kimin kaç dakika konuştuğu ortaya çıktı.

Raporlar isimli platformun aktardığı bilgiye göre,  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya soru soran gazetecilerin konuşma sürelerinde İsmail Saymaz 3 dakika 17 saniye saniye ile rekor konuşma yaparken, en az konuşma yapan ismin de 54 saniye ile Mehmet Akif Ersoy oldu.

HaberTürk TV'de gerçekleşen yayında gazetecilerin toplam konuşma süreleri:

Veyis Ateş: 1 dk 14 saniye
Merdan Yanardağ: 2 dk 38 saniye
İsmail Saymaz: 3 dk 17 saniye
Mehmet Akif Ersoy: 54 saniye

raporlar-tw.jpg

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ:

Öte yandan yayının sürdüğü saatlerde sosyal medayadan Soylu ve programla ilgili binlerce yorum yapılırken bazı ünlü isimlerin paylaşımları da şöyle:

yilmaz-ozdil-006.jpgfaruk-bildirici-001.jpgadem-metan.jpgemin-capa-001.jpgarmagan.jpgmie.jpg

 

Kaynak: Süleyman Soylu sorularıyla gazetecileri terletti: Kim kaç dakika konuştu? Günboyu