GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-07-2024 18:09   Güncelleme : 02-07-2024 18:46

Asım Kaptan Feribotu ile Kos Adasına Güvenli Yolculuk

Muğla'nın en popüler ve en turistik ilçelerinden biri olan Bodrum’dan modern tıbbın kurucusu Hipokrat’ın doğduğu ve yaşadığı yer olarak bilinen Kos / İstanköy Adası’na sefer yapan Turkish Sealines firmasının sahibi Asım Başaran, iki ülkenin diplomatik bazda da yakınlaşmasının iki halkta memnunluk yarattığını, Firma olarak müşteri memnuniyetine çok önem verdiklerini söyledi"

Asım Kaptan Feribotu ile Kos Adasına Güvenli Yolculuk

Nihat Alparslan/Kos

 

Asım Başaran"

Bodrum Kos feribot seyahati Kos liman ile Bodrum limanı arasında Asım Kaptan isimli feribotumuz ile gerçekleştirmekteyiz. Kos Adası'na gitmenin en ideal ve konforlu seçeneğinin feribot yolculuğu olduğunu söyleyebiliriz. Bilhassa, Bodrum limanı veya Marmaris'ten kalkan feribotların ideal ulaşım araçları olduğu söylenebilir.

 

Bodrum Kos feribot bileti satın alarak Kos adasına gitmek için ilk adımı gerçekleştirmiş olursunuz. Diğer adı İstanköy adası olarak bilinmektedir. Oldukça şirin ve güzel bir ada olan Kos Adası'na ulaşım oldukça kolaydır. Bodrum liman ve Turgutreis'ten feribotla yaklaşık yarım saatte bu adaya gitmek mümkündür.