GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2024 09:13

Bayramı Zehir etti:5 Kişiyi Öldürüp İntihar Etti

Gaziantep'te berberde başlayan cinnet, 4 kişinin daha ölümüyle son buldu. Şüpheli katil, polis tarafından yakalanacağını anlayınca intihar etti.

Bayramı Zehir etti:5 Kişiyi Öldürüp İntihar Etti

Gaziantep, görülmemiş bir cinnet vakasıyla bayram sabahına uyandı. Şahinbey ilçesi Vatan Mahallesi'nde yaşanan olayda, şüpheli Mustafa Hıdır, berberde bir müşteriyi henüz bilinmeyen bir nedenle silahla öldürdü.

4 Kişiyi Daha Evde Öldürdü

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, ilk cinayetin ardından şüpheli Hıdır'ın izini sürdü. Hıdır'ın, bir süre sonra Üçoklar Mahallesi'ndeki bir eve girerek isimleri öğrenilemeyen 4 kişiyi daha öldürdüğü ortaya çıktı.

Kaçamayacağını Anlayınca İntihar Etti

Olay yerinden kaçan Hıdır, polis tarafından yakalanacağını anlayınca Barak Mahallesi'nde silahla intihar etti. Olay yerindeki incelemelerin ardından cenazeler otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Polis Soruşturma Başlattı

Polis ekipleri, 5 kişinin öldürüldüğü ve şüphelinin intihar ettiği olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Olayda kullanılan silah ve cinayetlerin motifi de soruşturmanın konusu oldu.

Anadolu Ajansı

NİHAT ALPARSLANNİHAT ALPARSLAN