GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2024 06:59   Güncelleme : 04-04-2024 07:38

Bodrum Otel Ekipmanları Fuarı'nda Işık ve Elektrik Alanında Yenilikler Sergilendi

Bu yılın en önemli etkinliklerinden biri olan Otel Ekipmanları Fuarı, Bodrum Heredot Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Sektördeki önde gelen firmalar bir araya gelerek yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıttı.

Bodrum Otel Ekipmanları Fuarı'nda Işık ve Elektrik Alanında Yenilikler Sergilendi

 

Fuarda, aydınlatma ve elektrik alanında faaliyet gösteren tek firma Luzmar Bodrum Aydınlatma’ydı. Luzmar Aydınlatma ve Elektrik sahibi Semih İşler"Bodrum'da açılan otel ihtiyaçları fuarında çok iddialı bir ürünümüz var. Luzmar olarak Dünya'da eşi benzeri olmayan bir ürünü sergiliyoruz. Aydınlatma ve güvenlik kameralarının yanında  havuz ,deniz  altı aydınlatmalarını mutlaka görmenizi istiyoruz. 

 5 artı 5 deniz suyuna dayanıklı olan aydınlatma  ürünümüz  garantili  olup firmanın Türkiye  distiribitörünün geri alması  çokönemlidir.Fuarda değişik alanlarda hizmet sunan firmalarla bir araya gelmekden çok mutlu olduk.Aynı zamanda  firmalar arasında ticari bağlantılar kurabiliyoruz.Bölgemizde bulunan otel,Cafe,İnşaat  sektörü  ve bir çok işletme  sahiplerini ve uygulama yapacak muhendis arkadaşlarımızın ziyaretlerini bekliyoruz"dedi

Fuar boyunca, ziyaretçilere özel olarak tasarlanmış standlar, dikkat çekici bir görüntü  oluşturan Luzmar ziyaretcilerin ilgi odağı oldu. Aydınlatma alanında faaliyet gösteren Luzmar firması da fotoğraf standında çekiliş yaparak katılımcılara keyifli anlar yaşattılar.