SİYASET
Giriş Tarihi : 12-02-2024 09:13   Güncelleme : 12-02-2024 09:19

"Çarşamba için omuz omuza"

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan'la birlikte ilçeyi geleceğe hazırlayacaklarını söyledi

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan'ın 30 yıllık arkadaşı olduğunu söyleyerek, "Çarşamba için omuz omuza çalışacağız" mesajı verdi.

 

PROJELER TANITILACAK

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Projelerini anlatan Başkan Adayı Ender Gür, "Kadınlarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, özel gereksinimli ve engelli bireylerimize yönelik önemli projelerimiz var. Bunların tamamı 1 haftaya netleşecek ve kamuoyuyla paylaşacağız. Şu anda teknik ekibimiz çalışıyor. Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan'ın döneminden devam eden projeler var. Çarşambalıların gönlü rahat olsun, devam eden ve yeni projelerle yolumuza tam gaz kaldığımız yerden devam edeceğiz" diye konuştu.

UYUMLU BELEDİYECİLİK

Uyumlu belediyecilik sözü veren Gür sözlerini şöyle sürdürdü: "Çarşamba'yı ortak akılla yöneteceğiz. Biz hem Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni, hem Çarşamba Belediyesi'ni, hem de Belediye Meclisi'ni Cumhur İttifakı olarak kazanmalıyız. 31 Mart gecesi sandıktan 'Cumhur İttifakı' olarak zaferle ayrılmalıyız. Çok çalışacağız, vatandaşa anlatacağız, kazanmak boynumuzun borcu olsun. 30 yıllık iki arkadaş Başkanımız Halit Doğan ve ben Ender Gür, Çarşamba'yı geleceğe hazırlayacağız."

NİHAT ALPARSLANNİHAT ALPARSLAN