SİYASET
Giriş Tarihi : 22-02-2024 10:59

‘Gelin Atakum'u Birlikte Yönetelim’

Atakum'a hizmet etmenin partiler üstü bir görev olduğunu ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, İYİ Parti'yle yollarını ayıran önceki ilçe başkanı Av. Selen Gülhan Çam'a hizmette birliktelik çağrısı yaptı.

‘Gelin Atakum'u Birlikte Yönetelim’

Türkiye yerel seçimlere adım adım ilerlerken, AK Parti Atakum İlçe Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş'tan, siyaset üstü bir açıklama geldi. Kadın dayanışmasına dikkati çeken ve Atakum'a hizmet etmenin partiler üstü bir görev olduğunun altını çizen Maraş, İYİ Parti ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran önceki ilçe başkanı Av. Selen Gülhan Çam'a hizmette birliktelik çağrısı yaptı.

"ATAKUM'A HİZMET ETMEK PARTİ ÜSTÜ BİR GÖREVDİR"
Özlem Maraş, "Atakum bizim sevdamız. Göz bebeğimiz Atakum için çıktığımız bu yolda, kararlı ve emin adımlarla 31 Mart akşamına ilerlliyoruz. Gece-gündüz demeden vatandaşlarımızla buluşuyor, dertleri dinliyor ve onların derdiyle dertleniyoruz. Bu manada bir kadın olarak, Atakum'a şefkatli ellerin değmesi gerektiğini sokakta da birebir halkımızdan duyuyoruz. Atakum'umuzu kadın eliyle geliştirmek istiyoruz. Bize göre, Karadeniz'imizin incisi Atakum'a hizmet her şeyden önce gelir. Dolayısıyla bunu parti üstü bir görev olarak görmekteyiz" diye konuştu.

"GELİN ATAKUM İÇİN BİRLİK OLALIM"
Maraş, şöyle devam etti: "Buradan çıkışla, geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ederek partisinden ayrılan İYİ Parti eski ilçe başkanı Av. Selen Gülhan Çam'a buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum; gelin Atakum için birlik olalım. Gelin güçlerimizi birleştirelim. Gelin Atakum'a kadın eliyle ve toplumun bütün katmanlarıyla birlikte sahip çıkalım. Atakum'u birlikte yönetelim. Yetim ve yoksul ve hatta yarım bırakılmış Atakum'umuzu el birliğiyle daha yükseklere çıkartalım."

NİHAT ALPARSLANNİHAT ALPARSLAN