SİYASET
Giriş Tarihi : 31-08-2022 10:29   Güncelleme : 31-08-2022 10:30

Kılıçdaroğlu gençleri uyardı: Hesabı sorulacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gençlere çağrıda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Sizler helalleşirken, arsızı, uğursuzu, hırsızı, çantacısı, borsacısından, sizden çalınan her kuruşun hesabı sorulacak." ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu gençleri uyardı: Hesabı sorulacak

Gelecek aylarda provokasyonların olabileceğini belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gençleri uyardı.

“Bu ülkenin size bir gençlik borcu var. Hedefim, siyaset hayatımın sonuna giderken, olabildiğince o borcu telafi etmektir. Bunun, miraslarımdan biri olmasını istiyorum.

"HER KURUŞUN HESABI SORULACAK"

Size her gün yaşattıkları nefes darlığını bitiren demokrat amcanız olarak hatırlanmak istiyorum” ifadelerini kaydeden Kılıçdaroğlu mesajını şu şekilde sürdürdü:

Onun için gelecek aylarda ne olursa olsun, sakın sakın sakın kavga etmeyin. Sakın provoke olmayın. Birileri çalsın, çırpsın diye ve gençliğinizden bir 5 sene daha heba olsun diye sizler birbirinize düşmeyeceksiniz. Siz barıştınız, benim görevim de bu barışı korumaktır. Bu barışı korumak için Edirne’den Kars’a, ülkemizin her kilometre karesine ayak basacağım ve bu barışı anlatacağım. Sizler helalleşirken, arsızı, uğursuzu, hırsızı, çantacısı, borsacısından, sizden çalınan her kuruşun hesabı sorulacak.

 

AdminAdmin