KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 12-06-2024 05:34   Güncelleme : 12-06-2024 06:36

KIRK YIL SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde okuyan sınıf arkadaşları 40 yıl aradan sonra Ankara'da Elit Plas Otelinde bir araya geldi.

KIRK YIL SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Nihat Alparslan/ANKARA


 

Fotoğraf:Ankara Elit Plas Otelinde 40 yıl sonra  bir araya gelen Faruk Ustaoğlu-Mehmet Kaymaz-Yaşar Çelebi-Cihangir Kızıltekin-Ali Yılmaz

"40 yıl sonra Bir araya Geldik"
Düzenlenen buluşma ile ilgili düşüncelerini dile getiren Elit Plas oteli sahibi  Faruk Ustaoğlu, uzun yıllar sonra bir arada   bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti. Ustaoğlu"Yıllar sonra Üniveriste arkadaşlarımla bir araya gelmek bizleri çok heyecanlandırdı. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde Türkiye’nin dört bir tarafında çok ünlü bilim adamları kendi mesleklerinde uzman insanlar yetişti. 40 yıl sonra tekrar biz sınıf arkadaşları olarak çok az sıyıda bir araya geldik. . Tabi bu bizim için çok duygusal hem geçmişe yönelik hem geleceğe yönelik bir ruhsal fırtına oldu. Bazı arkadaşlarımız hayatlarını kaybetmişler.  Bu buluşmamızı bundan sonra geleneksel hale getirmek istiyoruz" dedi.

 

NİHAT ALPARSLANNİHAT ALPARSLAN