SİYASET
Giriş Tarihi : 11-03-2023 23:05

Muharrem İnce'den Sedat Peker imzası: "Ucu kime dokunacaksa dokunsun"

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Sedat Peker'in Birleşik Arap Emirlikleri tarafından uygulanan dijital tecritinin kaldırılması için başlatılan imza kampanyasına destek verdi.

Muharrem İnce'den Sedat Peker imzası:

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker'in Birleşik Arap Emirlikleri tarafından uygulanan dijital tecritin kaldırılması ve Twitter, YouTube’tan paylaşım yapmaya devam edebilmesi için başlatılan imza kampanyasına destek verdi.

SEDAT PEKER'İN EŞİ BAŞLATMIŞTI

"Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur" başlıklı imza kampanyasını sosyal medya hesabından paylaşan Sedat Peker'in eşi Özge Peker"Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için change.org'da başlatılan linki sizler için aşağıya bırakıyorum. Adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak destek amaçlı oy verebilirsiniz. Verdiğiniz oyun geçerli olabilmesi için mailinizden doğrulatmayı unutmayın" diye yazmıştı.

"UCU KİME DOKUNACAKSA DOKUNSUN"

Memleket Partisi lideri İnce'den Peker için başlatılan kampanyaya destek geldi. İmza kampanyasının internet sitesini Twitter adresinden paylaşan İnce, "Sedat Peker’e yönelik dijital tecritin kaldırılmasını destekliyorum ve ben de imza veriyorum. Bırakın konuşsun, bildiklerini anlatsın, iddiaları yargıya taşınsın ve ucu kime dokunursa dokunsun, sonuna kadar araştırılsın" ifadelerini yazdı.

 

 

AdminAdmin