SİYASET
Giriş Tarihi : 20-03-2023 15:24   Güncelleme : 20-03-2023 15:29

Yeniden Refah ittifak kararını açıkladı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Cumhur İttifakı'na katılmayacaklarını açıkladı. Erbakan, Cumhurbaşkanı adayı olduğunu da duyurdu.

Yeniden Refah ittifak kararını açıkladı

 

"KAPSAMLI İŞTİRELER SONUCU..."

Erbakan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Bu milletin yüzünü yeniden Milli Görüşle güldüreceğiz. Son derece kapsamlı istişareler sonucunda 14 Mayıs'ta yapılacak milletvekili seçimlerine ittifaka dahil olmadan girme kararı aldık" 

"BELİRLEYİCİ BİR GÜÇ OLARAK GİRİYORUZ"

"Milli Görüş davasının erleri olarak, 69'da Erbakan Hocamızın taşıdığı ruhla aynı heyecanla Yeniden Refah Partimiz yoluna devam etmektedir. Bu yürüyüşte Yeniden Refah Partimiz büyük mesafe almıştır" 

"Yeniden Refah Partimiz, 14 Mayıs seçimlerine çok ciddi belirleyici bir güç olarak giriyor. 'Film bitmedi, daha yeni başlıyor' demiştik. İşte Yeniden Refah Partisi'nin geldiği nokta bizleri haklı çıkarmaktadır. Milli Görüş davası kıyamete kadar baki kalacaktır. Milli Görüş sancağı asla yere düşmeyecektir"

"ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞAN KADROLARIMIZ HAZIR"

"İlk 100 günde bütün bakanlıklarda yapacağımız icraatlarımız hazır. Makam ve rakam için değil, Allah rızası için çalışan kadrolarımız hazır. 50 yıllık tecrübemizle yeniden iktidara geleceğiz"

Erdem NoyanErdem Noyan