SİYASET
Giriş Tarihi : 16-10-2021 20:43   Güncelleme : 18-10-2021 18:46

Bakan Soylu: Kılıçdaroğlu 'Heyyt!' demiş, çok korktuk(!)

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı videolu paylaşıma yönelik, "Beceriksizliğini ve yetersizliğini sarhoş narasıyla kapatmaya çalışan Kılıçdaroğlu, 'Heyyt!' demiş. Çok korktuk" açıklamasında bulundu. Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Beceriksizliğini ve yetersizliğini sarhoş narasıyla kapatmaya çalışan Kılıçdaroğlu, "Heyyt!" demiş. Çok korktuk(!) Hesabı yol arkadaşların PKK’nın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖ'ye mi sordurursun. Milletimiz senin "NE" olduğunu, çok iyi biliyor Kılıçdaroğlu" dedi. NE OLMUŞTU? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı bürokratlara ve devlet memurlarına, "18 Ekim pazartesi itibariyle, bu düzenin illegal isteklerine verdiğiniz desteğin tüm sorumluluğu, size de ait olmaya başlayacaktır" sözleriyle seslenmişti.

Bakan Soylu: Kılıçdaroğlu 'Heyyt!' demiş, çok korktuk(!)

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı videolu paylaşıma yönelik, "Beceriksizliğini ve yetersizliğini sarhoş narasıyla kapatmaya çalışan Kılıçdaroğlu, 'Heyyt!' demiş. Çok korktuk" açıklamasında bulundu.

Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Beceriksizliğini ve yetersizliğini sarhoş narasıyla kapatmaya çalışan Kılıçdaroğlu, "Heyyt!" demiş. Çok korktuk(!) Hesabı yol arkadaşların PKK’nın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖ'ye mi sordurursun. Milletimiz senin "NE" olduğunu, çok iyi biliyor Kılıçdaroğlu" dedi.

 

 

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı bürokratlara ve devlet memurlarına, "18 Ekim pazartesi itibariyle, bu düzenin illegal isteklerine verdiğiniz desteğin tüm sorumluluğu, size de ait olmaya başlayacaktır" sözleriyle seslenmişti.