SİYASET
Giriş Tarihi : 18-06-2021 08:48   Güncelleme : 18-06-2021 08:52

Fatih Altaylı'yı çıldırtan fotoğraf!

Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Joe Biden'ın görüşmesine dair ortaya atılan fotoğrafa tepki gösterdi.

Fatih Altaylı'yı çıldırtan fotoğraf!

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Joe Biden'ın görüşmesine dair ortaya atılan fotoğrafa tepki gösterdi.

ABD medyasındaki bazı gazetelerin Erdoğan ile Biden’ın selamlaşması sırasında  Erdoğan’ın ayağa kalkmakta olduğu bir anlık kareyi kullanarak sanki Erdoğan, Biden’in önünde eğiliyormuş gibi bir görüntüyü okurlarına aktarmasına çok sert tepki gösteren Altaylı, "terbiyesizliktir, ahlaksızlıktır, edepsizliktir" ifadelerini kullandı.

FATİH ALTAYLI'NIN YAZISI ŞÖYLE:

Evet terbiyesizliktir.

Ahlaksızlıktır.

Edepsizliktir.

ABD medyasındaki bazı gazetelerin  Erdoğan ile Biden’ın selamlaşması sırasında  Erdoğan’ın ayağa kalkmakta olduğu bir anlık kareyi kullanarak sanki Erdoğan Biden’in önünde eğiliyormuş gibi bir görüntüyü okurlarına aktarması aşağılık bir tavırdır.

Rezilliktir.

Tıpkı bazılarının Ecevit ile Clinton arasında Beyaz Saray’da yapılan görüşmedeki bir anı sanki Ecevit Clinton’ın karısında eziliyormuş gibi gösteren fotoğrafı sürekli kullanması gibi.

Birinin diğerinden hiçbir farkı yoktur.

Ne Erdoğan Biden önünde eğilecek adamdır.

Ne de Ecevit, Clinton’ın sigaya çekebileceği biridir.

Tam aksine rahmetli Bülent Bey, Türkiye’nin çıkarları için en dik durmuş Başbakanıdır.

Yazının tamamı için tıklayın

 

ETİKETLER:

Fatih Altaylı , Cumhurbaşkanı Erdoğan , Joe Biden