GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-06-2021 13:47   Güncelleme : 30-06-2021 13:53

Genç kıza 'şort giyme' sözleriyle infiale neden olmuştu... Kendisinin olay görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Fikirtepe’de Şebnem Tüfekçi adlı genç bir kadın, şort giydiği gerekçesiyle kendisine hareket eden şahsın görüntüsünü paylaştı. Tüfekçi paylaşımında, “Bu ülkede sadece şort giydiğiniz için sokakta yürürken bir anda ahlaksız olabilirsiniz. babanıza hakaret edilebilir. Bana hakaret eden bu kişinin yüzünü herkes görsün diye paylaşıyorum” ifadelerini kullandı.   "HERKES ADAMIN ÜSTÜNE GİTMEK YERİNE..."Tüfekçi, “Olay yerindeki herkes adamın üstüne gitmek yerine, benim üstüme gelip beni uzaklaştırmaya ve sakinleştirmeye çalıştı” diyerek tepki gösterdi. Atsız'ın ne paylaşımları ne de fotoğrafları şaşırttı. Ve Şort saldırgan Yavuz Atsız, sayfasındaki resimleri silmekle kalmadı, sayfasını tamamen kapattı.Şort saldırganı Atsız'ın kumarhanede fotoğrafları ortaya çıktı.Erdoğan'ın duyurduğu projeden "Bizim yaptığımız proje, inşallah yüz akıyla bitireceğiz" diye bahsetti.Şort saldırganı Atsız'ın sanatçı Tarık Akan'ın vefatı üzerine de saldırgan ifadeler kullandığı ortaya çıktı."Ben çok çekiyorum bundan galiba ettiğimi çekiyorum" diyerek kumarhanede "Allah yardımcım olsun" da dediği paylaşımlar yaptı.Atsız'ın takip listesi...Atsız'ın kumarhane fotoğrafları ifşa oldu.Deşifre olunca sayfasındaki her paylaşımı sildi.Ve şort saldırganı Yavuz Atsız, sayfasındaki resimleri silmekle kalmadı, sayfasını tamamen kapattı.

Genç kıza 'şort giyme' sözleriyle infiale neden olmuştu... Kendisinin olay görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Fikirtepe’de Şebnem Tüfekçi adlı genç bir kadın, şort giydiği gerekçesiyle kendisine hareket eden şahsın görüntüsünü paylaştı. Tüfekçi paylaşımında, “Bu ülkede sadece şort giydiğiniz için sokakta yürürken bir anda ahlaksız olabilirsiniz. babanıza hakaret edilebilir. Bana hakaret eden bu kişinin yüzünü herkes görsün diye paylaşıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

"HERKES ADAMIN ÜSTÜNE GİTMEK YERİNE..."

Tüfekçi, “Olay yerindeki herkes adamın üstüne gitmek yerine, benim üstüme gelip beni uzaklaştırmaya ve sakinleştirmeye çalıştı” diyerek tepki gösterdi. Atsız'ın ne paylaşımları ne de fotoğrafları şaşırttı. Ve Şort saldırgan Yavuz Atsız, sayfasındaki resimleri silmekle kalmadı, sayfasını tamamen kapattı.

kumar-keyfi.jpg

Şort saldırganı Atsız'ın kumarhanede fotoğrafları ortaya çıktı.

erdogan-007.jpg

Erdoğan'ın duyurduğu projeden "Bizim yaptığımız proje, inşallah yüz akıyla bitireceğiz" diye bahsetti.

tarik-akan.jpg
Şort saldırganı Atsız'ın sanatçı Tarık Akan'ın vefatı üzerine de saldırgan ifadeler kullandığı ortaya çıktı.

kumarhane.jpg
"Ben çok çekiyorum bundan galiba ettiğimi çekiyorum" diyerek kumarhanede "Allah yardımcım olsun" da dediği paylaşımlar yaptı.

takip.jpg

Atsız'ın takip listesi...

liste2.jpg
Atsız'ın kumarhane fotoğrafları ifşa oldu.

kumar-33.jpg

Deşifre olunca sayfasındaki her paylaşımı sildi.

sildi.jpg

Ve şort saldırganı Yavuz Atsız, sayfasındaki resimleri silmekle kalmadı, sayfasını tamamen kapattı.

kapatti.jpg

vegas.jpg

Kaynak: Genç kıza 'şort giyme' sözleriyle infiale neden olmuştu... Kendisinin olay görüntüleri ortaya çıktı Günboyu